ЗАГАЛЬНІ КУРСИ ПДНВ

ЗАГАЛЬНІ КУРСИ ПДНВ

Підготовка моряків, найнятих або зайнятих на роботі на будь-якій посаді на судні в якості членів суднового екіпажу з наявними обов’язками щодо безпеки або запобігання забрудненню в ході експлуатації судна.

Детальніше
ПОЧАТКОВА ПІДГОТОВКА З БЕЗПЕКИ
БОРОТЬБА З ПОЖЕЖЕЮ ЗА РОЗШИРЕНОЮ ПРОГРАМОЮ

Підготовка персоналу, в обов’язки якого входить управління боротьбою з пожежею на судні відповідно до вимог Правила VI/3 МК ПДНВ та Розділу A-VI/3, таблиці A-VI/3 Кодексу ПДНВ.

Детальніше

Підготовка командного складу суден відповідно до вимог Правила VI/5 Конвенції ПДНВ, Розділу A-VI/5, таблиці A-VI/5 Кодексу ПДНВ.

Детальніше
ВИКОНАННЯ ОБОВ'ЯЗКІВ ЧЛЕНІВ ЕКІПАЖУ З ОХОРОНИ СУДНА
РЯТУВАЛЬНІ ШЛЮПКИ, ПЛОТИ ТА ЧЕРГОВІ ШЛЮПКИ

Підготовка фахівців з рятувальних шлюпок, рятувальних плотів та чергових шлюпок, що не є швидкісними черговими шлюпками відповідно до вимог Правила VI/2 МК ПДНВ з поправками і Розділу A-VI/2, таблиці A-VI/2-1 Кодексу ПДНВ.

Детальніше

Підготовка персоналу, призначеного надавати першу медичну допомогу на судні, відповідно до вимог Правила VI/4 МК ПДНВ та Розділу A-VI/4, таблиці A-VI/4-1 Кодексу ПДНВ.

Детальніше
НАДАННЯ ПЕРШОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
ПІДГОТОВКА ОСІБ КОМАНДНОГО СКЛАДУ СУДНА, ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА ОХОРОНУ

Підготовка командного складу суден відповідно до вимог Правила VI/5 Конвенції ПДНВ, Розділу A-VI/5, таблиці A-VI/5 Кодексу ПДНВ.

Детальніше

Даний курс дає можливість певним членам екіпажу ефективно брати участь в узгоджених програмах з надання медичної допомоги на суднах в морі та надавати хворим або травмованим досить кваліфіковану медичну допомогу на борту судна.

Детальніше
МЕДИЧНИЙ ДОГЛЯД НА БОРТУ СУДНА
ПІДГОТОВКА ВСІХ МОРЯКІВ ЩОДО ПИТАНЬ ОХОРОНИ СУДНА

Підготовка моряків, найнятих або зайнятих на роботі на будь-якій посаді на судні в якості членів суднового екіпажу з наявними обов’язками з питань безпеки або запобігання забрудненню в ході експлуатації судна.

Детальніше

Курс спрямований на забезпечення знаннями та навичками суднових фахівців, яким можуть бути призначені обов’язки командира швидкісних чергових шлюпок, щодо організації їх використання.

Детальніше
ШВИДКІСНІ ЧЕРГОВІ ШЛЮПКИ
ПІДГОТОВКА ОСІБ КОМАНДНОГО ТА РЯДОВОГО СКЛАДУ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ЗА ВАНТАЖНІ ОПЕРАЦІЇ НА СУДАХ, ЩО ПЕРЕВОЗЯТЬ НЕБЕЗПЕЧНІ ВАНТАЖІ

Ця програма призначена для осіб командного та рядового складу, відповідальних за вантажні операції на судах, які перевозять небезпечні речовини навалом і в упаковці.

Детальніше