РЯТУВАЛЬНІ ШЛЮПКИ, ПЛОТИ ТА ЧЕРГОВІ ШЛЮПКИ
Мета курсу
Мета програми курсу – забезпечити суднових спеціалістів теоретичними знаннями та практичними навичками по організації використання колективних рятувальних засобів та розуміння ними своєї ролі і відповідальності в системі гарантування безпеки людського життя на морі в аварійних ситуаціях і при експлуатаційному та тренувальному використанні суднових рятувальних засобів.
Обсяг і рівень знань, умінь та практичних навичок осіб, які пройшли курс підготовки, повинні відповідати вимогам стандарту компетентності, викладеному в пунктах 1-4 розділу А-VI/2 Кодексу ПДНВ.
Слухачі, що успішно завершили даний курс, мають бути здатними:
- забезпечити підготовку і посадку людей в рятувальні засоби, безпечно спускати і піднімати рятувальні та чергові шлюпки і безпечно спускати на воду рятувальні плоти, а також швидко відходити від судна;
- керувати шлюпкою на веслах, або моторною, надувним та твердим рятувальним плотом, включаючи в умовах неспокійного моря:
- а також повинні бути готовими до організації життєзабезпечення потерпілих в рятувальних шлюпках і плотах після залишання судна в аварійних ситуаціях.
Цільова аудиторія:
Курс призначений для суднових спеціалістів, які можуть бути призначені для виконання завдань, обов’язків і відповідальності фахівця з рятувальних шлюпок, рятувальних плотів та чергових шлюпок, що не є швидкісними черговими шлюпками.
Підготовка слухачів повного і скороченого курсів здійснюється відповідно до стандартів, викладених у пунктах 1-4 розділу А-VІ/2 Кодексу ПДНВ, таблиці А-VІ/2-1 Кодексу ПДНВ, модельного курсу ІМО 1.23.
Вимоги до слухачів:
- бути не молодше 18 років;
- мати морську освіту;
- відповідати вимогам до стану здоров’я;
- мати стаж роботи на судні не менше шести місяців;
- мати відповідне свідоцтво курсу підготовки «Фахівець з рятувальних шлюпок, рятувальних плотів та чергових шлюпок, що не є швидкісними черговими шлюпками (VI/2, A-VI/2, пп. 1-4)» (у разі проходження слухачем скороченого курсу підготовки).
Мінімальний стандарт компетентності моряка визначається вимогами Правила VI/2 Конвенції ПДНВ та розділом А-VI/2 (пп. 1-4) Кодексу ПДНВ.
Документи для запису на курс:
- Паспорт цивільний (перші три сторінки + прописка)
Паспорт моряка (перша сторінка + останній рейс)
Закордонний паспорт
Диплом робочий
Підтвердження до диплома
Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН)
Медичне свідоцтво
Матове фото 3х4