НАВЧАННЯ

НАВЧАННЯ тренажерний комплекс Admiral

НАВЧАННЯ

НАВЧАННЯ тренажерний комплекс Admiral

УТК «Адмірал» пропонує всім бажаючим пройти загальні курси підготовки відповідно до конвенції ПДНВ. Конвенція закріплює міжнародні норми підготовки та дипломування моряків і несення вахти, та передбачає положення, що забезпечують, щоб моряки на суднах були належним чином навчені і підготовлені. 

Детальніше
ЗАГАЛЬНІ КУРСИ ПДНВ
КУРСИ ДЛЯ СУДНОВОДІЇВ

Курси підготовки, спрямовані на отримання штурманом навичок, необхідних для роботи на містку. Наприклад, таких, як управління ресурсами містка, робота з електронними картами, радіоустаткуванням і інші. 

Детальніше

Напрями підготовки, необхідні для офіцерів машинного відділення. Заняття проходять на повномасштабному тренажері Wärtsilä ERS 5000 TechSim та дають можливість познайомитися з МВ різних типів суден з різними пропульсивними установками.

Детальніше
КУРСИ ДЛЯ МЕХАНІКІВ
СПЕЦІАЛІЗОВАНІ СУДНА

У розділі V конвенції ПДНВ вказані судна, для роботи на яких потрібна додаткова підготовка. Підготовка здійснюється в спеціальних класах з використанням необхідного тренажерного обладнання.

Детальніше

Наш тренажерний комплекс пропонує всім бажаючим пройти курси керування маломірним судном і отримати посвідчення відповідно до резолюції № 40 Робочої групи з внутрішнього водного транспорту Європейської Економічної Комісії ООН.

Детальніше
ЯХТИ І МОТОРНІ ЧОВНИ
СПЕЦІАЛІЗОВАНІ КУРСИ

Цей розділ буде цікавий всім морякам для підвищення кваліфікації відповідно до вимог морської галузі, а також керівникам крюінгових і дочірніх компаній для підготовки фахівців ввіреного флоту суден.

Детальніше

Навчальнi плани и програми.

Детальніше
Навчальнi плани и програми
Навчальнi плани и програми

ПРОФЕСІЙНА (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНА) ОСВІТА

Професійна (професійно-технічна) освіта

Детальніше