НАВЧАННЯ

НАВЧАННЯ

УТК «Адмірал» пропонує всім бажаючим пройти загальні курси підготовки відповідно до конвенції ПДНВ. Конвенція закріплює міжнародні норми підготовки та дипломування моряків і несення вахти, та передбачає положення, що забезпечують, щоб моряки на суднах були належним чином навчені і підготовлені. 

Детальніше

Курси підготовки, спрямовані на отримання штурманом навичок, необхідних для роботи на містку. Наприклад, таких, як управління ресурсами містка, робота з електронними картами, радіоустаткуванням і інші. 

Детальніше

Напрями підготовки, необхідні для офіцерів машинного відділення. Заняття проходять на повномасштабному тренажері Wärtsilä ERS 5000 TechSim та дають можливість познайомитися з МВ різних типів суден з різними пропульсивними установками.

Детальніше

У розділі V конвенції ПДНВ вказані судна, для роботи на яких потрібна додаткова підготовка. Підготовка здійснюється в спеціальних класах з використанням необхідного тренажерного обладнання.

Детальніше

Наш тренажерний комплекс пропонує всім бажаючим пройти курси керування маломірним судном і отримати посвідчення відповідно до резолюції № 40 Робочої групи з внутрішнього водного транспорту Європейської Економічної Комісії ООН.

Детальніше