СПЕЦІАЛІЗОВАНІ КУРСИ

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ КУРСИ тренажерний комплекс Admiral

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ КУРСИ

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ КУРСИ тренажерний комплекс Admiral

Цей одноденний курс знайомить учасників із особливими аспектами відповідності міжнародним нормам безпеки входу до закритих приміщень.

подробиці
ENCLOSED SPACE ENTRY
Risk Assessment

Оцінка ризику є невід’ємною частиною ширшої стратегії управління ризиками, спрямованої на впровадження заходів контролю для усунення або зменшення будь-яких потенційних наслідків, пов’язаних із ризиком.

подробиці

Цей курс призначений для ознайомлення слухачів з усіма аспектами практичної роботи на судні, починаючи з першого кроку трапом.

подробиці
Proficiency in Survival Craft and Rescue Boats
ISM, ISPS, MLC AUDITOR

Цей триденний курс знайомить учасників з вимогами ISM, ISPS, ISO, MLC MLC, якостями аудитора, політиками здоров’я, політиками безпеки, політиками охорони судна, теорією та практикою аудиту, методами, інструментами та психологією аудитора, контрольними списками, практичною підготовкою до аудиту, виконанням, наступними контролю та моніторингу, практична обробка результатів аудиту та наступними діями.

подробиці

Цей одноденний курс знайомить учасників з тим, як поводитися з водяним баластом, які запобіжні заходи використовуються для водозабору та заміни, використання альтернативних зон скидання, утримання баластових вод, використання приймальних споруд чи іншого схваленого методу та як поводитися з обробкою, яка визначається як процес механічного , фізичного, хімічного або біологічного методу знищення, видалення чи знешкодження безплідних, шкідливих чи потенційно шкідливих організмів у водяному баласті.

подробиці
BALLAST WATER MANAGEMENT
CYBER SECURITY AWARENESS IN THE MARITIME INDUSTRY

Розроблений курс підвищує обізнаність про погрози та заходи протидії, впливає на систему управління кібербезпекою, заохочуючи належну кібергігієну екіпажу.

подробиці

Одноденний курс (4-5 годин) для суднового персоналу, задіяного в операціях на судах Ro-Ro та PCTC. Інтенсивний лекційний матеріал із мультимедійними засобами.

подробиці
Ro-Ro
Ro-Ro

У цьому глобалізованому світі морська індустрія характеризується зростаючим розмаїттям членів екіпажу. Тому знання англійської мови стає все більш важливим для моряків, які хочуть розвивати свою кар’єру в морському секторі.

подробиці