СПЕЦІАЛІЗОВАНІ СУДНА

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ СУДНА тренажерний комплекс Admiral

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ СУДНА

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ СУДНА тренажерний комплекс Admiral

Цей курс призначений для навчання моряків обов’язкам з навантаження, розвантаження та обслуговування під час перевезення або обробки нафтових і хімічних вантажів.

Детальніше
ПОЧАТКОВА ПІДГОТОВКА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВАНТАЖНИХ ОПЕРАЦІЙ НА ТАНКЕРАХ НАФТОВОЗІВ І ХІМОВОЗАХ
ПОЧАТКОВА ПІДГОТОВКА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВАНТАЖНИХ ОПЕРАЦІЙ НА ТАНКЕРАХ-ГАЗОВОЗАХ

Цей курс призначений для навчання моряків обов’язків з навантаження, розвантаження та обслуговування під час перевезення або обробки зріджених газів.

Детальніше

Цей курс призначений для навчання моряків безпосереднім обов’язкам з навантаження, розвантаження та обслуговування під час перевезення або обробки нафтових вантажів.

Детальніше
ПІДГОТОВКА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВАНТАЖНИХ ОПЕРАЦІЙ НА НАФТОВИХ ТАНКЕРАХ ЗА РОЗШИРЕНОЮ ПРОГРАМОЮ
ПІДГОТОВКА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВАНТАЖНИХ ОПЕРАЦІЙ НА ТАНКЕРАХ ХІМОВОЗАХ ЗА РОЗШИРЕНОЮ ПРОГРАМОЮ

Цей курс призначений для навчання моряків безпосереднім обов’язкам з навантаження, розвантаження і обслуговування під час перевезення або обробки хімічних вантажів.

Детальніше

Цей курс призначений для навчання моряків безпосереднім обов’язкам з навантаження, розвантаження і обслуговування під час перевезення або обробки зріджених газів.

Детальніше
ПІДГОТОВКА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВАНТАЖНИХ ОПЕРАЦІЙ НА ТАНКЕРАХ ГАЗОВОЗАХ ЗА РОЗШИРЕНОЮ ПРОГРАМОЮ
ПІДГОТОВКА ПЕРСОНАЛУ ПАСАЖИРСЬКИХ СУДЕН

Цей курс призначений для надання слухачам знань і навичок в галузі управління кризовими ситуаціями та управління неорганізованими масами людей під час надзвичайних ситуацій на борту пасажирських суден, а також в сфері прямого обслуговування пасажирів у пасажирських приміщеннях.

Детальніше

Цей базовий курс призначений для підготовки судноводіїв до експлуатації суден в полярних водах, а також, щоб враховувати кліматичні умови в полярних водах і дотримуватися відповідних стандартів безпеки.

Детальніше
БАЗОВА ПІДГОТОВКА ДЛЯ РОБОТИ НА СУДНАХ ЩО ЕКСПЛУАТУЮТЬСЯ В ПОЛЯРНИХ ВОДАХ
РОЗШИРЕНА ПІДГОТОВКА ДЛЯ РОБОТИ НА СУДНАХ, ЩО ЕКСПЛУАТУЮТЬСЯ В ПОЛЯРНИХ ВОДАХ

Даний розширений курс призначений для підготовки судноводіїв до експлуатації суден в полярних водах, а також, щоб враховувати кліматичні умови в полярних водах і дотримуватися відповідних стандартів безпеки.

Детальніше